5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Виховна робота » Масові заходи

Умови проведення міського ігрового марафону «Стираємо гострі кути»
[ Викачати з сервера (38.0 Kb) ] 24.01.2014, 11:10

Умови проведення

міського ігрового марафону «Стираємо гострі кути»

 

І. Загальні положення

Міський ігровий марафон «Стираємо гострі кути» проводиться на виконання плану управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради на 2014 рік, міської програми розвитку дитячих та молодіжних організацій до 2015 року, за ініціативою лідерів Міської асоціації дитячих об’єднань, в рамках міської соціально-педагогічної акції «Впевненими кроками до взаємопорозуміння: педагоги-батьки-діти» та з метою створення партнерських взаємовідносин між учасниками навчально-виховного процесу (батьки,  діти, педагоги) на базі довіри та взаємодопомоги, зростання ролі батьківських комітетів та лідерів учнівського самоврядування в житті школи, формування та розвитку активної громадянської позиції учнівської молоді.

Основними завданнями марафону є:

-       ознайомлення з методикою рольової гри;

-       формування навиків конструктивної діалогічної взаємодії засобами рольової гри;

-       спрямування зусиль всіх учасників заходу (діти, педагоги, батьки) до створення сучасної дієвої моделі шкільного самоврядування.

 

ІІ. Учасники заходу

До участі в марафоні запрошуються лідери учнівського самоврядування 7-11 класів, педагоги, батьки.

 

ІІІ. Умови організації та проведення

Міський ігровий марафон «Стираємо гострі кути» проводиться з 4 по 7 лютого 2014 року на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за методикою рольової гри. До проведення рольових ігор «Стираємо гострі кути» долучаються лідери учнівського самоврядування міського, районного, шкільного рівнів за підтримки педагогів-організаторів, педагогів-тренерів навчальних закладів, які пройшли попередню підготовку за єдиною розробкою.

Рекомендації до проведення та сценарій рольової гри «Стираємо гострі кути» знаходяться на електронній скриньці КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» (metod_kabinet@mail.ru, пароль: parol503543)в папці «Дитячі організації».

Координаційно-методичний супровід проведення ігрового марафону забезпечують КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» та методисти позашкільних навчальних закладів по роботі з дитячими об’єднаннями.

Керівництво підготовкою та проведенням на міському рівні здійснюється управлінням освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, на районному, шкільному рівнях – директорами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 

IV. Підведення підсумків

До 21.02.2014 в КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» необхідно надати від району (в електронному та роздрукованому вигляді):

-       узагальнену інформацію щодо проведення ігрового марафону «Стираємо гострі кути» в текстовому варіанті (позитивні сторони, відгуки учасників, найактивніші ведучі, помилки та можливі шляхи їх подолання);

-       таблицю за формою:

№ з/п

Навчальний заклад

Дата проведення

Цільова група (кількість)

ПІБ лідерів (ведучих)

Клас

ПІБ відповідальних педагогів, посада

дітей

батьків

педагогів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього по району

 

 

 

 

 

 

 

 

-       до 20 якісних фото в електронному вигляді.

Категорія: Масові заходи | Додав: dovg_vo
Переглядів: 735 | Завантажень: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика