5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Акція «Врятуймо книгу!» (до Дня партизанської слави)

02 вересня 2013р. педагогічний колектив та учні Криворізької загальноосвітньої школи № 128 розпочали акцію «Врятуймо книгу», присвячену Дню партизанської слави.

Під час акції учні, члени гуртка «Майбутній Захисник Вітчизни» неодноразово відвідували пункти прийому макулатури та відбирали цінні книги, з метою їх «врятування».

У результаті, в шкільному музеї бойової слави учасників Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій в Афганістані з’явилося близько 60 книжних видань, серед яких є книги про партизанський та підпільний рух, події на фронтах Великої Вітчизняної війни. Декілька художніх альбомів з фотографіями присвяченими перемозі радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

Юними волонтерами було виявлено в одному  з пунктів прийому макулатури цінні історичні матеріали про таких воєначальників, як Жуков Г.К., Конєв І.С., Маліновський Р.Я., Чуйков В.М., Ватутін Н.Ф., Будьоний С.М.

У книзі «Герої підпілля», видавництва «Політична література» м. Москва 1968р., є відомості про підпільників і партизан Донбасу, Запорізької, Харківської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

Знайдені видання уже мають своїх перших читачів серед учнів школи. Ця історична література допоможе учням та педагогам при підготовці до занять з історії, літератури, краєзнавства та саморозвитку для того, щоб майбутні покоління пам’ятали подвиги наших дідів та прадідів, які ціною свого життя здобули перемогу у Великій Вітчизняній Війні.

Акція «Врятуймо книгу» триває. Її учасники закликають усіх бути більш уважними при здачі макулатури та приєднатися до благородної справи – рятування книг.

 Автори:

Керівник музею Бойової слави учасників Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій в Афганістані Шаповалов Сергій Леонідович (Криворізька загальноосвітня школа №128)

Методист з туристично-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку Дранка Н.С. (КПНЗ «Клуб «Юний авіатор»)

   Категорія: Позашкільна освіта | Додав: dovg_vo (12.09.2013)
Переглядів: 605 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика