5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Досягнення вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи №9

 Вересень приніс нагороди вихованцям Дитячо-юнацької спортивної школи №9.

         

        З 10 по 16 вересня 2013 року у м. Рига (Латвія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби самбо серед кадетів. У складі збірної України  брала участь і вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи № 9 – Маслова Влада (тренер – викладач Юріцин Сергій Вікторович), яка стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи.


20 - 22 вересня 2013 року в м. Кіровоград відбувся VІІІ Відкритий всеукраїнський турнір із боротьби дзюдо на призи олімпійського чемпіона С. Новікова серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження.

        Вихованець Дитячо - юнацької спортивної школи № 9 Паун Богдан (тренер - викладач Яловой Михайло Петрович) посів ІІІ місце.

 

       21 вересня 2013 року на базі ДП «Спортмастер» СК «Молодість» відбувся чемпіонат міста з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1994-1995 років народження. У змаганнях взяли участь: ДЮСШ № 2, ДЮСШ № 7, ДП «Спорт-Мастер» (ЦГЗК), СК «Торнадо», ПнГЗК, ДЮСШ (Широківський район).

       Вихованці ДЮСШ № 9 посіли наступні призові місця:

 

І місце

Томашов Владислав   (Юріцин С.В./Кравченко С.А.)

Зайцев Микола           (Яловой М.П.)

Гафуров Расул            (Кравченко С.А.)

 

ІІ місце:

Назаренко Ілля          (Юріцин С.В.)

Побережний Андрій  (Одай О.М./Кравченко С.А.)

 

ІІІ місце:

Кривцов Сергій         (Юріцин С.В.)

Дворнік Сергій          (Яловой М.П.)

Міценко Богдан         (Юріцин С.В.)

 

       22 вересня 2013 року на базі ДП «Спортмастер»  відбувся чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 1999-2001 років народження.  У змаганнях брали участь: ДЮСШ № 2, ДЮСШ № 7, ДП «Спорт-Мастер» (ЦГЗК), СК «Торнадо», ПнГЗК, ДЮСШ (Широківський район).

 

       Вихованці ДЮСШ № 9 посіли наступні призові місця:

 

І місце

Голуб Наталя               (Онищенко В.В.)

Кондратюк Ярослав  (Онищенко В.В.)               Чернуха Богдан           (Яловой М.П.)

          

ІІ місце:

 Романенко Олександра              (Онищенко В.В.)

 

                                    ІІІ місце

Коваль Єгор              (Кравченко С.А.)

Селіфанов Ярослав   (Кравченко С.А.)

Дюк Ілля                    (Онищенко В.В.)

  

Вітаємо переможців та їх тренерів,

бажаємо їм нових перемог!

Категорія: Позашкільна освіта | Додав: dovg_vo (25.09.2013)
Переглядів: 783 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика