5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Громадська організація міста Кривого Рогу «Січ»

За ініціативи міського голови міста Кривого Рогу Юрія Григоровича Вілкула  в нашому місті створено незалежну громадську організацію, яка має назву «Громадська організація міста Кривого Рогу «Січ».

 Дана організація є історико-патріотичною. ЇЇ основна ідея – національне відродження України на ідейно-моральному потенціалі Українського козацтва. Вона створена для об’єднання молоді з метою її виховання в дусі традицій і звичаїв українського козацтва. Заснована з метою педагогічного професіонального забезпечення одного  з основних напрямів роботи Українського козацтва – виховання дітей та молоді України на засадах державної концепції національного виховання та її основи – української козацької педагогіки. Назва організації підкреслює її духовний зв'язок із кращими традиціями запорізького  козацтва.

14 жовтня, у День Пресвятої Покрови та День козацтва, на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» відбулося свято-презентація Довгинцівського куреня громадської організації м.Кривого Рогу «Січ», участь у якому взяли представники всіх загальноосвітніх навчальних закладів району.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся курінний отаман, учитель історії Криворізької загальноосвітньої школи №108 Борисенко О.В. Він ознайомив учасників заходу зі Статутом організації, його ключовими положеннями та складом малої ради районного куреня.

Привітати учнів прийшли також старійшина Інгульської паланки війська Запорізького низового Лісняк Павло Петрович та  об’єднання гуртків «Козацька країна» філії «Ровесник» Центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія». Вони презентували номер «Бойовий гопак».

Закінчився захід прийняттям присяги присутніми в залі, які представляли сотні, що створені на базі кожного загальноосвітнього навчального закладу району.

Представники Довгинцівського району в цей день також взяли участь у міському заході – презентації  міської громадської організації «Січ», яка проходила  у центрі міста біля пам’ятника Козаку Рогу.

 

Категорія: Позашкільна освіта | Додав: dovg_vo (20.10.2013)
Переглядів: 1057 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика