5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Педагогічний ринг

21 жовтня на базі КЗШ №128 Довгинцівського району пройшов стартовий захід міської соціально-педагогічної акції «Впевненими кроками до взаємопорозуміння: педагоги – батьки - діти». Старт акції відбувся під гаслом «Любов дитині» у формі педагогічного рингу, у якому взяли активну участь делегації районів міста.  На заході також були присутні Логонюк О.В, методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» та Солдатенкова Л.Є. методист КМЦ МПДЮТ «Горицвіт».

Організатори рингу ставили собі за мету: ознайомити учасників з пріоритетними завданнями міської соціально-педагогічної акції «Впевненими кроками до взаємопорозуміння: педагоги – батьки - діти» у 2014-2015 н.р.; залучити  педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до педагогічного рингу як однієї з інноваційних форм методичної роботи.

Педагогічний ринг складався з трьох турів: ситуативні завдання «Як правильно чинити», бліц-вікторина «Ефективне педагогічне спілкування» та педагогічна казка, яку розіграли педагоги закладів міста.  

Окрім педагогів, активну участь у старті акції взяла і учнівська молодь району: учні КПГ показали гумористичний скетч «Проблеми очима дітей» (кер.Микитюк І.А., Табакіна Ю.В.) та концертний номер «Мы маленькие дети – нам хочется гулять» публіці подарували ЗХК театр естрадної пісні «Сузір’я мрії» (кер. Грицай О.В.). 

 

 

Категорія: Позашкільна освіта | Додав: dovg_vo (24.10.2014)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика