5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Перший дзвоник пролунав у позашкільних навчальних закладах Довгинцівського району

День відкритих дверей – це завжди тепле, по-особливому хвилююче свято для всіх, хто приходить пізнавати, навчатись і отримувати нові знання. Особливе місце в освітньому просторі Довгинцівського району займають позашкільні навчальні заклади, які гостинно відкрили двері для своїх вихованців.

12 вересня на подвір’ї  КПНЗ «Клуб  «Юний авіатор»  було проведено свято під назвою «Із новим навчальним роком Клуб вітає всіх!». На свято прийшли діти з різних шкіл міста, батьки та гості. Привітали дітей почесні гості: Плахотнік  Сергій Петрович -  голова Криворізької міської організації ветеранів ВДВ, Плосконос Вадим Іванович -   заступник голови Криворізької міської організації ветеранів ВДВ, Горонько Олександр Петрович -  перший заступник голови Криворізької міської організації ветеранів Афганістану, Кузнецов Сергій Олексійович - голова Довгинцівської районної організації ветеранів Афганістану.

 


Заступник директора з навчально-виховної роботи Гуслєнков В.М., керівники гуртків  розповіли про роботу, яка проводиться в клубі, про  досягнення вихованців у 2013-2014 навчальному році,  ознайомили з планами роботи  у  2014-2015 навчальному році. Присутні дізналися, що в закладі будуть працювати 5 гуртків: юних авіаторів, парашутно-десантної підготовки, юних бортпровідників, початково-технічного моделювання та «Майстерня Саморобкіна». Планується залучити до занять в гуртках                                          420 вихованців. Під час свята лунали вокальні композиції, виконувалися танцювальні номери. Вразив усіх присутніх  показовий виступ, який складався з акробатичних елементів  та елементів рукопашного бою.  Після завершення урочистого заходу всі присутні були запрошені на екскурсію до Клубу, під час якої керівники гуртків розповіли про роботу профільних гуртків.

 

Теплим осіннім днем 13 вересня вихованці, батьки, педагоги та численні гості свята стали учасниками чудового дійства під назвою «Це – я, це – ми,  це – наша Гармонія» у ЦДЮТ «Гармонія».

Ще до початку святкового концерту всі бажаючі ознайомилися з виставкою робіт декоративно-ужиткового відділу, милувалися яскравими поробками та рицарськими обладунками гуртка «Коловрат» (кер. О. Скляр). На святково прикрашеному подвір’ї закладу своє мистецтво дарували глядачам вихованці зразкового художнього колективу «Искорка» (кер. Н. Шульц),  хореографічного колективу «Забава» (кер. І. Нікітенко), колективу циркового мистецтва (кер. В. Клюшник), гуртка «Художнє слово» (кер. В. Удовенко), вокального колективу «Чарівні мрії» (кер. Л. Гачкова), вокалісти ВІА «Клас» (кер. О. Андрєєв).

Урочистий виступ директора закладу супроводжувався нагородженням найактивніших вихованців, педагогів та батьків центру за активну участь у житті закладу та творчі досягнення. Свято було веселим, динамічним та насиченим позитивними емоціями, про це свідчили задоволені обличчя батьків та усміхнені очі дітей.

  

 

 

15 вересня 2014 року відкрився творчий сезон у КПНЗ ЦДЮТ «Дружба» під лозунгом «Дім, у якому живе свято».  У святковій залі відбувся концерт, презентація закладу, ознайомлення з гуртками, творчими об'єднаннями, студіями.  Цього навчального року в Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» працюватиме 31 гурток. Центр відкриє двері для 79 гурткових груп, у які записалися 1007 вихованців. Мають місце нововведення: перепрофільовано гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Веселе тісто» в студію образотворчого мистецтва «АртКристал»; відкрито два нові гуртки «Калинова мова» за напрямом журналістики та «Піксель» з основ художньої комп'ютерної графіки.

  


15 вересня 2014 року о 15.00  відбулося свято Першого дзвоника у КПНЗ «Станція юних техніків». У святі взяли участь 230 вихованців закладу та хореографічний колектив «Забава» ЦДЮТ «Гармонія» (керівник Нікітенко І.В.).

         У 2014-2015 навчальному році в закладі почали працювати 32 гуртки (50 груп), в яких навчаються 652 вихованці.

         З 1 жовтня 2014 року планується відкрити гурток «Робототехніка».

    Позашкільні навчальні заклади Довгинцівського району раді бачити серед своїх вихованців дітей та юнацтво з усіх районів міста.

  


Запрошуємо стати членами нашої дружної родини! 

Категорія: Позашкільна освіта | Додав: dovg_vo (19.09.2014)
Переглядів: 690 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика