5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Підсумки чемпіонату області з боротьби самбо учнів ДЮСШ № 9
Вітаємо вихованців ДЮСШ № 9

9 лютого 2013 р. відбувся чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 1993-1995 р.н. та 1999-2001 р.н. у м. Жовті Води, де вихованці ДЮСШ № 9 посіли такі місця:

Новожилов Віталій          І місце          тренер-викладач        Яловой М.П.
Назаренко Ілля              ІІ місце         тренер-викладач        Юріцин С.В.
Мельников Андрій          ІІ місце         тренер-викладач        Онищенко В.В. 
Кондратюк Ярослав       ІІІ місце        тренер-викладач        Онищенко В.В.
Чернуха Богдан             ІІІ місце        тренер-викладач        Яловой М.П.
Ахунзянова Яна             ІІІ місце        тренер-викладач        Онищенко В.В. 

   23 лютого у Кривому Розі в СК "Торнадо"  відбувся  чемпіонат області з боротьби самбо серед  юнаків та  дівчат  1997-1999 р.н. та 2000-2002 р.н., де вихованці ДЮСШ № 9 посіли:

І місце:
Дюк Ілля                                     тренер-викладач              Онищенко В.В. 
Побережній Андрій                      тренер-викладач               Одай О.М. 
Ярославцев Андрій                      тренер-викладач               Яловой М.П. 
Зайцев Микола                            тренер-викладач               Яловой М.П. 
Хітров Дмитро                              тренер-викладач               Яловой М.П. 
Маслова Влада                            тренери              Юріцин С.В./Кравченко С.А.


ІІ місце:
Голуб Наталя                              тренер-викладач                 Онищенко В.В.  
Гафулов Расул                            тренер-викладач                 Кравченко С.А.
Мамедов Юніс                             тренер-викладач                 Одай О.М.  
Чернуха Богдан                          тренер-викладач                 Яловой М.П.
Юріцин Сергій                             тренер-викладач                 Юріцин С.В.
Бацура Віктор                             тренер-викладач                 Юріцин С.В.


ІІІ місце: 
Мельников Андрій                       тренер-викладач                Онищенко В.В.
Романенко Олександра               тренер-викладач                 Онищенко В.В.
Дзугзило Кирило                         тренер-викладач                 Кравченко С.А.
Коваль Єгор                               тренер-викладач                 Кравченко С.А.
Іконнікова Кристина                   тренер-викладач                 Одай О.М.  


   

 Вітаємо переможців змагань та їх тренерів. Бажаємо майбутніх досягнень і перемог!
Категорія: Позашкільна освіта | Додав: dovg_vo (07.03.2013)
Переглядів: 539 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика