Block title
Block content
Корисні посилання

Головна » Статті » Позашкільна освіта

Українці стали шостими в Командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики м.Гейтсхеді (Великобританія)

В англійському місті Гейтсхед завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики, за підсумками якого збірна України посіла шосте місце.

Командний чемпіонат Європи проходив у Великій Британії 22-23 червня.

За підсумками чемпіонату українці стали шостими (291,5 очок). Перемогли росіяни (354,5), німці (347,5) та британці (338) склали їм компанію на п’єдесталі. Французи (310,5) та поляки (305,5) слідом.

Вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи № 9 тренера - викладача Каруци Антона Жоржовича, Олена Жушман цього року спробувала свої сили не лише на 800-метрівці, а й з бігу на 1500 метрів. Саме на цій дистанції вона виступала в Гейтсхеді і фінішувала шостою (4.11,77 хв).