5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Прес-релізи ДОДА

З 1 вересня в 874 школах Дніпропетровщини відкриються медичні кабінети з новим обладнанням


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

пр.Кірова,1, м. Дніпропетровськ, 49004, тел./факс (056)742-70-70, e-mail: reception@adm.dp.ua, Код ЄДРПОУ 38677683

 

                                                                                                                                        

ПРЕС-РЕЛІЗ                                                      м. Дніпропетровськ,

                                                                             28 серпня 2013 року

 

З 1 вересня в 874 школах Дніпропетровщини відкриються медичні кабінети з новим обладнанням

 

З 1 вересня в 874 школах усіх міст та районів Дніпропетровщини відкриються медичні кабінети з новим обладнанням. За завданням губернатора Дмитра Колєснікова для цього з обласного бюджету виділено 8 млн грн.

 

Виділені кошти направили до усіх шкіл області з кількістю учнів більше 40. Ці школи мали різний рівень оснащення медичних кабінетів. В деяких не вистачало обладнання, комусь був потрібен тонометр, комусь термометр, комусь кушетка, комусь не вистачало певних ліків. В решті шкіл працювали тільки медичні куточки. В рамках проекту кожній школі з 874 було виділено близько 9 тисяч гривень для оснащення чи до оснащення медичних кабінетів. Новий навчальний рік школи почнуть з обладнаними, повноцінними кабінетами медичної допомоги.

«Здоров’я наших дітей – один з ключових пріоритетів нашої роботи. Дуже важливо, щоб школярам надавалась якісна медична консультація та допомога. Відтепер у кожній школі регіону будуть функціонувати повноцінні медичні кабінети. Таким чином, перебування дитини у школі стає безпечнішим. Адже, у разі виникнення критичної ситуації, учневі буде надано першу медичну допомогу швидко та якісно», - підкреслив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Створення оптимальних організаційно-педагогічних, санітарно-гігієнічних, навчально-методичних і матеріально-технічних умов для функціонування навчальних закладів – одне з ключових завдань, яке поставив перед органами влади Президент України Віктор Янукович. Виховання здорового покоління, забезпечення належного медичного догляду школярів, залучення дітей та молоді до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом голова держави відносить до головних пріоритетів державної політики в галузі освіти.

Категорія: Прес-релізи ДОДА | Додав: dovg_vo (30.08.2013)
Переглядів: 511 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика