5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Методичний супровід заступника директора з навчально-виховної роботи
          Як відомо, управління навчальним закладом в умовах креативної освіти – це управління, яке  в повній мірі сприяє розвитку освітнього процесу і є фактором переходу освітньої установи на новий якісний рівень, забезпечує розвиток педагогічного процесу, учня, професійних та особистісних якостей учителя, змісту самої управлінської діяльності в нових соціально-економічних умовах. Важливе місце в загальній системі  організації управління навчальним закладом  відводиться внутрішньошкільному контролю. 

28 березня 2013 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи №87 проведено районний  семінар-практикум  для заступників директорів шкіл Довгинцівського району  із навчально-виховної роботи  за темою:  «Контрольно-аналітична діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи в умовах креативної освіти».  Під час семінару було розглянуто питання «Види і форми контрольно-аналітичної діяльності заступника директора школи з навчально-виховної роботи», «Моніторинг професійної діяльності та методичної активності вчителів як складова внутрішкільного контролю», «Управлінський контроль за станом викладання предметів та якістю знань учнів», «Контроль за веденням шкільної документації».    

Своїм досвідом роботи поділилися заступники директора з навчально-виховної роботи                  КЗШ №87 Білоножко Л.В. та Яценко Ю.Г. Вони презентували свою систему роботи щодо здійснення контрольно-аналітичної діяльності в закладі.  Учителями школи проведено майстер-класи  з теми «Впровадження  проектної технології в навчально -   виховний процес в умовах креативної освіти» та «Використання  інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі як засіб розвитку креативних здібностей учнів».

            Підсумком семінару-практикуму стало засідання «круглого столу», під час якого було обговорено порушені під час роботи семінару питання та прийнято відповідні рекомендації.

           

                          Завідуюча районним методичним кабінетом                                                               Микитишина Л.В.                                          

                                      

                       Заступник директора з навчально-виховної

                                   роботи КЗШ №87  Яценко Ю.Г.

                              

      Робота учасників  семінару-практикуму

       

Досвідом роботи ділиться заступник директора з навчально-виховної

 роботи КЗШ №87 Білоножко Л.В.


Категорія: Загальна середня освіта | Додав: dovg_vo (01.04.2013)
Переглядів: 1161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика