5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Нагородження переможців конкурсу на кращі цифрові ресурси

13 листопада на базі Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей «Імпульс»  відбулось нагородження переможців міського конкурсу на кращі цифрові освітні ресурси. Участь у Конкурсі брали  як окремі керівники, методисти, педагогічні працівники, так і творчі колективи всіх районів міста. На конкурс було надано 48 робіт у 8 номінаціях. За підсумками проведення двох етапів визначено 6 переможців конкурсу та переможці у номінаціях.

Довгинцівський район представляли:

- Колектив учителів Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: Єгорова Марина Едуардівна та Безкровна Світлана Дмитрівна у номінації «Інформатика». Було представлено цифровий ресурс: «Інформатика, 6кл.» На прикладі теми «Операційні системи: навчально-методичний комплекс для учнів та вчителів».

- Учитель історії Криворізької загальноосвітньої школи №65 Гонтар Дмитро Анатолійович у номінації «Предмети суспільно-гуманітарного циклу» представив цифровий ресурс: «Матеріали гуртка з історії для учнів 7-8 класів».

- Учитель англійської мови Криворізької загальноосвітньої школи №65 Алпеєва Олена Валеріївна у номінації «Предмети суспільно-гуманітарного циклу» представила цифровий ресурс: «Розробка уроку з англійської мови «Мій шкільний розклад».

- учитель Криворізької педагогічної гімназії Колчук Тетяна Василівна у номінації «Предмети природничо-математичного циклу» представила цифровий ресурс: «Розробка уроку  математики «Статистика – дизайн даних»

Гонтар Д.А. та Алпеєва О.В. стали переможцями у номінаціях, колектив вчителів Єгорова М.Е. та Безкровна С.Д. стали переможцями не лише у своїй номінації, але й посіли І місце в міському конкурсі.

                                  

Бажаємо нашим переможцям творчого натхнення та успіхів у роботі!

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: dovg_vo (19.11.2013)
Переглядів: 614 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика