5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Серпнева педагогічна конференція

29 серпня 2013 року в ЦДЮТ «Дружба» відбулася  серпнева педагогічна конференція педпрацівників закладів освіти Довгинцівського району, участь в якій  взяли понад 400 педагогів.  З доповіддю  виступив начальник відділу освіти Лопатник О.М., який  проаналізував діяльність відділу освіти, районного методичного кабінету, навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році та окреслив основні напрямки роботи на наступний навчальний рік.

Під час конференції було також розглянуто питання щодо діяльності науково-методичної служби району з питання забезпечення інноваційного освітнього середовища відповідно до перспектив сталого розвитку України та формування нового вчителя  об’єднаної Європи (Микитишина Л.В., завідувач районним методичним кабінетом), впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в роботу дошкільних навчальних закладів (Медвєдєва О.Б., вихователь-методист ККДНЗ №88), формування творчої особистості дітей та підлітків через залучення їх до позашкільної діяльності (Копілева- Ромащенко Ю.В., директор ЦДЮТ «Гармонія»), організації роботи опорної в районі школи з питання впровадження нових Державних стандартів загальної початкової та загальної середньої освіти (Сірченко С.С., заступник директора з навчально-виховної роботи КНТМЛ №81).  Важливі питання соціального захисту дітей було висвітлено у виступі соціального педагога Криворізької педагогічної гімназії Чаплинської Л.М. питання щодо організації профілактичної роботи з дітьми пільгових категорій та дітьми          з проявами девіантної поведінки - методиста ЦДЮТ «Гармонія» Груші Л.Г.

Перед початком конференції присутні могли оглянути виставку, на якій було представлено підсумки роботи навчальних закладів району у 2012-2013 навчальному році.

Участь у конференції взяли заступник голови виконкому Довгинцівської районної в місті ради з питань діяльності виконавчого органу Суворов О.О., голова комісії з питань освіти, культури, духовності та спорту Довгинцівської районної в місті ради Балюк В.І. та головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради з охорони дитинства відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства Бородавка О.М.

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: dovg_vo (01.09.2013)
Переглядів: 588 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика