5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Сучасні заклади освіти - 2014

18.03.-20.03.2014 у м. Києві (виставковий центр «КиївЕкспоПлаза») пройшла V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2014». Це найбільший професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективний майданчик для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструмент популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти. У виставці приймали участь два заклади Довгинцівського району - Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 та Криворізька загальноосвітня школа №65.

Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

На виставці представлено 995 навчальних закладів різних рівнів та форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій,видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекістану.

43 заклади освіти м.Кривого Рогу представили свої педагогічні наробки.

18.03.2014 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ) відбулося урочисте відкриття V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014». У заході взяли участь в. о. першого заступника Міністра освіти і науки Інна Совсун, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор компанії «Виставковий світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ» Віталій Сокол, представники вітчизняних та закордонних навчальних закладів, освітяни, науковці, студенти та інші.

Лілія Гриневич зачитала привітання в. о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова до учасників виставки, в якому зазначено, що «освіта сьогодні – один з головних напрямів законодавчої діяльності Верховної Ради України. І наше завдання перевести її на новий рівень якості, доступності та ефективності».

Під час урочистого відкриття відбулося нагородження закладів освіти – переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними і бронзовими медалями.

Перемогу в номінаціях «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача» здобула Криворізький навчально-виховний комплекс №35 «Загальноосвітня школа I-III ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» та «Інновації у діяльності навчального закладу «Школа-новатор» - заклад нашого району - Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129, які нагороджені золотою медаллю виставки. Срібну медаль також виборов навчальний заклад нашого району -  Криворізька загальноосвітня школа №65 у номінації «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікативних технологій в процес навчання, підвищення кваліфікації та управління».

Усі заклади-учасники стали дипломантами виставки та отримали каталог «Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2014».


Учасники виставки відвідали науково-практичні конференції, семінари, круглі столи за участю директорів та провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, фахівців Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників бізнес-структур, які презентували досвід соціального партнерства з навчальними закладами, упровадження нових виробничих технологій в педагогічній процес.

У рамках Міжнародної виставки була проведена науково-практична конференція КЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», на якій виступила директор КГ №127 Воробйова Антоніна Анатоліївна з теми «Впровадження медіа та інформаційних технологій в сучасну практику».

 


 

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: dovg_vo (22.03.2014)
Переглядів: 534 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика