5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Загальна середня освіта

У закладах освіти Довгинцівського району проведено Тиждень психології
    Загальноосвітні навчальні заклади Довгинцівського району стали активними учасниками міської акції «Тиждень психології», яка в районі стартувала  4 листопада під девізом «Подивись на світ очима інших – ми, різні і це чудово! Кожна людина – Всесвіт!».

У закладах освіти працювали «Скриньки добра» - листування між учнями та педагогами. Діяли акції «Листи добрих слів», «Колір мого настрою», «Сходи дружби», «Ми проти насильства».

Взяли  активну участь у тижні психології і молодші школярі. Разом з учителями вони організували виставки малюнків «»Я обираю – здоров’я»,  «Толерантне ставлення до дітей», «Я в родині».

    

                  Гірлянд добра                       "Птахи щастя"

Старшокласники до організації тижня психології підійшли творчо. Радували око фото-квести «Ми за здоровий спосіб життя», «Як сказати «ні» шкідливим звичкам», «Дерево бажань».

   

Діти із задоволенням спілкувалися з практичними психологами навчальних закладів під час психологічних ігор «Слідопит», «Мої емоції», «Мої сильні та слабкі сторони».

Важливо й те, що практичні психологи та педагоги залучили до спільної роботи  батьків. Було проведено засідання батьківського клубу «Сімейне коло» на тему: «Розкіш батьківського спілкування», «Я в родині», «Без таблеток та мікстур», «Ми проти насилля» та ін.

Такі заходи як «Тиждень психології» сприяють тісній співпраці практичного психолога, педагогів, дітей та батьків, що дає можливість налагодити стосунки учнів у шкільному середовищі,  сім’ї та за межами закладів. А така сумісна роботи застерігає дітей від негативного впливу.


Категорія: Загальна середня освіта | Додав: dovg_vo (20.11.2013)
Переглядів: 515 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика