5


Каталог статей
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Урочисто відкрито ще два нових спортиних майданчика із тренажерним обладнанням
22 листопада 2013 року на базі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 (вул. Симонова, 10) та Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 87 (вул. Сормівська, 5) було урочисто відкрито два нових спортивних майданчика із тренажерним обладнанням. Ці майданчики збудовано за ініціативи президента України В.Ф. Януковича, за рахунок субвенцій з обласного бюджету, при підтримці міської організації Партії регіонів.

В урочистому відкритті майданчиків взяли участь голова Довгинцівської районної в місті ради Колесник Ігор Вікторович, голова Довгинцівської районної організації Партії регіонів Хватова Світлана Володимирівна, депутати районної в місті ради Абаєв Ігор Миколайович та Березовський Олександр Миколайович.

У встановленні тренажерного обладнання та благоустрою території майданчиків взяли безпосередню участь педагогічні колективи, батьки та учні шкіл. За надану допомогу у будівництві спортивних майданчиків із тренажерним обладнанням колективи навчальних закладів, батьки, учні та мешканці мікрорайонів висловлюють слова вдячності депутату Криворізької міської ради Земляному Миколі Федоровичу та депутату Довгинцівської районної в місті ради Абаєву Ігорю Миколайовичу.

За останні три роки  на територіях загаль-ноосвітніх навчальних закладів в Довгинцівському районі за рахунок кош-тів міського та обласного бюджетів збудовано 14 сучасних спортив-них майданчиків із тренажерним обладнанням,  які використовуються для занять фізичною культурою як учнями так і жителями мікрорайонів.Категорія: Загальна середня освіта | Додав: dovg_vo (25.11.2013)
Переглядів: 471 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика