Block content
Корисні посилання

Головна » Статті » Здоров'я через освіту

Проведено Олімпійський день бігу
20 червня 2013 року в парку «Ювілейний» відбувся Олімпійський день бігу. У заході взяли участь близько 300 вихованців з 10 загальноосвітніх шкіл та 3-х дошкільних навчальних закладів  Довгинцівського району.  На змаганнях були присутні: заступник голови комітету з фізичної культури та спорту виконкому Криворізької міської ради – Ступак Олександр Миколайович; начальник відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради – Лопатнюк Олександр Миколайович; голова комітету з фізичної культури та спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради – Косяк Володимир Іванович; тренерсько–викладацький колектив КПНЗ «Дитячо–юнацька  спортивна школа № 9».

Серед вихованців дитячих садків були проведені змагання «Веселі старти»,  де  І місце посіла команда ДНЗ № 203, ІІ місце зайняла команда ДНЗ №  204,  ІІІ місце дісталось ДНЗ № 183.

Для учнів загальноосвітніх закладів відбулися змагання з бігу на 50 та 100 метрів, естафета.

Перше командне місце в естафеті посіла команда КЗШ № 65, ІІ місце – КЗШ № 88, ІІІ місце – КПГ.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками комітету з фізичної культури та спорту  виконкому Довгинцівської  районної в місті ради.